اجاره پنکه افشان

اجاره پنکه افشان

پنکه مه پاش چیست ؟

پنکه مه پاش یک نوع پنکه است که با ازاد سازی قطرات زیر اب در هوا باعث میشود دما خیلی زود تر نسبت به پنکه های معمولی کاهش یابد . پنکه های مه پاش طرز کار راحتی دارند که مانند اینکه شما در تابستان هنگامی که عرق می کنید ، یک باد به سمت شما بیاید باعث خنک شدن شما می شود پنکه های مه پاش نیز از روی همین پلتفرم جلو می روند و با افزایش روطوبت باعث کاهش دما از ۴ تا ۸ درجه می شود . از دیگر قابلیت های این پنکه های مه پاش زدعفونی کننده بدون ان ها است که شما عزیزان میتوانید محلول های خود را به جای اب در مخزن موجود ریخته و فضای اطراف خود را زد عفونی کنید . از پنکه های مه پاش برای از بین بردن گرد و غبار و ایجاد جلوه های ویژه نیز استفاده می شود .

از پنکه های مه پاش در سالن های ورزشی ، هتل ها ، استادیوم ها ، باغ ها ، مساجد ، نمازخانه ها ، سالن های اجتماعات،تئاتر ها و… مورد استفاده قرار می گیرد . خرید پنکه مه پاش یک انتخاب مطمئن و پرکابرد است که می توان از این پنکه های به صورت معمولی و مه پاش استفاده نمود .

پنکه های مه پاش لوله ای دارای یک موتور پر قدرت است که می تواند تا ۱۰ متر اطراف خود را به حراتی خنک سازد . بر روی این موتور ها یک ولوم برای تنطیم میزان باد تعبیه شده است تا شما عزیزان میزان باد را تنظیم نمایید .جنس دورونی این موتور های پنکه مه پاش از جنس مس بوده که این امر باعث افزایش عمر این موتور ها می شود .

پنکه های مه پاش لوله ای از ساده ترین نوع پنکه های مه پاش می باشد این پنکه ها با تیغه های پلاستیکی ۶۵ سانتی قرار گرفته بر روی ان ها باد را تا ۱۰ متر و قطرات اب را تا ۸ متر پخش می نمایند . همچنین استفاده از جنس پلاستیک به جای اهن در تولید این پره ها باعث حذف صدا های اضافه در این محصول شده است .

در این محصول یک مخزن ۴۰ لیتری قرار گرفته است که شما می توانید ان را با اب ، مواد زعفونی کننده ، انوع خوش بو کننده های مایع  و … پر کرده و ان را در هوا اسپری نمایید این امر باعث از بین رفتن گرد و خاک و نیز افزایش روطوبت هوا و کاهش سریع تر دما محیط خواهد شد .

مشخصات فنی پنکه مه پاش لوله ای

  • موتور پر قدرت ۳۵۰ واتی سه حالته (کم،متوسط،زیاد)
  • توان مصرفی ۵/۲ امپری
  • برق مصرفی ۲۲۰ ولتی
  • ارتفاع قابل تنظیم از ۱۷۰ سانتی متر تا ۲۰۰ سانتی متر
  • پره های سه تیغه از جنس پلاستیک (کامپوزیت)
  • مخزن ۴۰ لیتری

چرخ برای جا به جای اسان

خدمات

تعمیر انواع پنکه مه پاش ، صنعتی و دیگر نوع های پنکه

تعویض انواع قطعه های به کار رفته در پنکه

وارد کننده مستقیم قطعات یدکی پنکه مه پاش

فروش قطعات یدکی انواع پنکه مه پاش

دسته ها: اجاره پنکه

ارسال دیدگاه