چگونگی کارکرد کولرایستاده تک فاز

کولر ایستاده

 

اجاره کولر ایستاده تک فاز : نقش کولرایستاده خانه ی شما این است که هوای گرم را از خانه به بیرون منتقل کند. که به این وسیله شما و خانه ی شما را گرم می کند. اجاره کولرهای ایستاده با گرفتن گرما از هوا، هوای خنک را به داخل خانه ی شما می آورند. sarmakaran اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و اجاره کولر به شما  مشتریان بزرگوار می باشد.

این همانند همان خنک شدنی عمل می کند که وقتی آب روی دستتان بخار می شود، حس می کنید. تبخیر کننده با مایع خاصی به نام سرد کن پر شده است. که وقتی گرما را از هوا جذب می کند، از مایع به گاز تبدیل می شود. سرد کن مجود در اجاره کولر ایستاده به یک سیم پیچ دیگر در خارج از خانه ارسال می شود. که در اینجا گرمایش را از دست می دهد و دوباره به مایع تبدیل می شود.

سیم پیچ بیرونی اجاره کولر ایستاده چگالنده نام دارد چون سرد کن از گاز دوباره حالت مایع در می اید همانند نمِ روی پنجره ی سرد. یک پمپ که کمپرسور نامیده می شود، استفاده می شود تا سرد کن را بین دو سیم پیچ  به حرکت در اورد و فشار سرد کن را تغییر دهد تا کل سرد کن ها بخار شوند یا در سیم پیچ های مناسب در اجاره کولر ایستاده ذخیره شوند.

.

 

نکات بیشتر

اجاره کولر ایستاده قبل از اینکه سرد سازیِ کولر ایستاده اختراع شود، خنک سازی در خدمات کرایه کولر  توسط ذخیره ی توده های بزرگ یخ انجام می شد. وقتی ماشین های خنک کننده شروع به کار کردند، آن ها ظرفیتشان را توسط مقداری معادل یخی که در روز آب می شود. اندازه گیری می کردند.

کولر گازی  تک فاز : که قدرت سرما دهی آن ۳۶۰۰۰ بی تی یو است.

اجاره کولر گازی ایستاده مناسب برای محیط های بزرگ و تجاری بوده و دارای قدرت پرتاب زیاد و خنک کنندگی سریع می باشد. sarmakaran  اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و کولر به شما مشتریان بزرگوار می باشد.

مقدار آمپر مصرفی: ۱۵ آمپر

مقدار وات مصرفی : ۳۳۰۰

مناسب برای ۴۰ تا ۷۰ متر مربع فضا

در مارک های گری، جنرال ، وست پونت

ابعاد یونیت خارجی :۴۱۲/۱۳۲/۱۲۵۰

ابعاد یونیت داخلی  : ۳۹۵/۵۸۱/۱۸۷۰

قیمت اجاره روزانه : ۴۵۰ هزار تومان

 

 

دسته ها: اجاره کولر

ارسال دیدگاه